Hakkı Suat Yılmazer
yazar1989 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Nevşehir- Kozaklı’lıdır. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Hacettepe Üniversitesi’nin Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde yüksek lisans eğitimi görmekte.

Yeni Düşünce, Yeni Ufuk, Devlet, Gencay ve 2023 dergilerinde, kültür-sanat alanlarında inceleme- araştırma yazıları ve makaleleri yayınlandı. Kuşlukta Yazarlar Topluluğu üyesidir.

ESERLERİ :

1.Kim O? Bilinmezin Kapısını Aralamak
Orient Yayınları, 2012

Kim O? Bilinmezin Kapısını Aralamak;
İkinci Dünya savaşından sonra ekonomik sebeplerden ötürü Türkiye’den Amerika’ya göç eden bir ailenin tek oğlunun yaşadığı kültür şoku ve yanlış çevreler edinmesi sonucu yaşadığı olaylar dizisi ve Amerika’da herkesin bu Türk gencini; “Bay X” olarak tanımasınıve gizemli kimliğinin perde arkasını anlatan eser.

2.Koca Adam
Altınpost Yayınları, 2015

Koca Adam ;
Çocuk yaşta hayatın sert yüzünü gören, kendini koruma yöntemi olarak da “dövüşmeyi” tercih etmiş olan ve bu alanda başarılara imza atan bir adamın hayatını okuyacağınızı düşünürken, yaşadıkları bahtsızlıklar ve genç yaşta yakalandığı beyin rahatsızlığı sonucu hafızasının tamamen silineceğini ve çok kısa sürede yatağa bağlı kalacağını öğreneceğimiz bu adamın, zorluklar karşısında nasıl KOCA ADAM olduğuna şahit olacağınız eser.

www.biyografi.net (Binlerce Biyografi)